Якщо ви давно мрієте про справжнього помічника у ваших щоденних турботах на кухні, зараз саме час здійснити мрію! Все літо діє чудова пропозиція від магазину Pastry.ua - новітня модель кухонної машини Кукінг Шеф від Кенвуд за фіксованою ціною + 2 будь-яких насадки на вибір абсолютно безкоштовно. А це - економія до 14000 гривень!
Крім того, доступна безвідсоткова розстрочка від КредитМаркет терміном на 12 місяців і безкоштовна доставка до відділення Нової Пошти.

 

НЕОБХІДНІСТЬ, А НЕ РОЗКІШ

Рано чи пізно будь-який кулінар стикається з браком часу і необхідністю збільшити свою продуктивність. Навіть молоді мами і прості домогосподарки потребують допомоги на кухні. Сучасні технології дарують нам всім можливість заощадити час і зберегти своє здоров'я і красу. Сьогодні гарна пічка, надійний блендер і посудомийна машина доступні кожному і стають не розкішшю, а, скоріше, необхідністю.

Окремим рядком йдуть багатофункціональні кухонні комбайни. Їхню ефективність складно переоцінити, а кожна господиня, скориставшись допомогою такого обладнання, навряд чи зможе відмовитися від цього дива техніки. Почуття, що робота, яка раніше займала значну частину часу, виконується автоматично, а твої руки і розум вільні, його ні з чим не порівняти. Це здивування спочатку і нескінченний захват назавжди. Одного разу ти звикнеш, але це трапиться нескоро.

 

УНІКАЛЬНИЙ І НЕПОВТОРНИЙ

На ринку існує безліч пропозицій для будь-яких потреб і на будь-який гаманець. Однак ось вже багато років найвідоміші шефи світу визнають найкращим на ринку комбайн британської компанії Kenwood - кухонну машину Cooking Chef. Це не просто міксер або блендер. Цей витвір мистецтва від європейських і японських технарів і дизайнерів. А про надійність машин Kenwood давно ходять легенди. Кажуть, що у співробітників сервісних центрів Kenwood руки і робочі фартухи завжди чисті, а деякі йдуть на пенсію так жодного разу і не отримавши можливості щось відремонтувати.

 

НОВИЙ, РОЗУМНИЙ, ВПРАВНИЙ

Це єдина кухонна машина з індукційним нагріванням чаші для збивання. Якщо збити вершки ви можете в більшості комбайнів, то приготувати для вас пасту, рагу і навіть борщ зможе тільки машина Cooking Chef. Це вражає, але ця кухонна машина має навіть насадку для приготування продуктів на пару. Здорове харчування – це те, що важливо для кожного. Крім того, до Kenwood Cooking Chef виробник пропонує безліч додаткових насадок, таких як соковичавлювачка, прес для ягід, скибо- і кубікорізка, млин для круп, насадки для приготування величезного спектру макаронних виробів, і навіть насадка для приготування морозива. Тепер ви будете їсти морозиво тільки з натуральних і перевірених продуктів, а приготування салатів буде складатися тільки з додавання в акуратно нарізані овочі спецій і соусів, з якими вам також допоможе Cooking Chef. Справжнім шоком стане той факт, що спеціальна насадка-гак для вимішування тіста, здатна замісити тісто не гірше, ніж це робить ваша мати, а може навіть і краще 😉. Великий асортимент різноманітних насадок і індукційний нагрів чаші роблять кухонні машину Cooking Chef справжнім чарівником на будь-якій кухні.

І це ще не все! Тепер новітня модель Cooking Chef XL вміє ще й зважувати продукти. Вбудовані в комбайн ваги дозволяють вам ретельно дотримуватися дозувань. Просто додайте в чашу для збивання всі необхідні продукти в обсязі і вазі згідно з рецептом, а кухонна машина приготує блюдо "самостійно", з мінімальною вашою участю.

 

ВДАЛИЙ ЧАС ДЛЯ ПОКУПКИ

Якщо ви давно відчуваєте дефіцит часу на кухні, якщо ви хотіли б делегувати деяку роботу помічникові, літня пропозиція від Pastry.ua – це той самий момент. Тільки цього літа при купівлі нової моделі Cooking Chef XL ви отримаєте 2 додаткових насадки абсолютно безкоштовно. Разом з відмінною ціною на саму кухонну машину потенційна економія складе до 14 тисяч гривень (вартість однієї насадки - до 8300 грн.). Також при купівлі комбайна доступна безвідсоткова розстрочка від КредитМаркет терміном на 12 місяців і безкоштовна доставка до відділення Нової Пошти.

Здається, час прийшов. Подаруйте собі найраціональніший подарунок, позитивні емоції від якого будуть супроводжувати вас багато років. Змініть своє життя і заощаджуйте свій час, а також свої позитивні емоції для себе і своїх близьких.

З усіх питань звертайтеся до менеджерів магазину Pastry.ua за номером +38 (050) 184-03-25 та в будь-яких месенджерах, а також у фейсбуці та в інстаграмі. Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання і допомогти з покупкою, оформленням і знайомством із вашим новим помічником.

ЛЮБІТЬ СЕБЕ І ПЕСТУЙТЕ! ❤️❤️❤️